מיתוג מוצרים לאירועים

מחזיק מפתחות עם לוגו

חשוב להשאיר מזכרת מהאירוע שלכם

כאשר אנחנו עורכים אירוע בגני אירועים מפוארים, אנחנו משקיעים מחשבה רבה באוכל, בבר המשקאות ובמוזיקה למסיבת הריקודים. אחד מהדברים אשר אנחנו נוטים לשכוח, הוא להשאיר חותם מהמסיבה שלנו, ולהוסיף משהו שייחד אותה לעומת מסיבות אחרות. מדובר בטעות, מאחר וכיום ישראלים רבים חוגגים באותם מקומות, ומקיימים אירועים בעלי מבנה ותוכן דומה. גם אם נחפש המון בין גני אירועים מפוארים, נתקשה למצוא מקום שיהמם את האורחים שלנו ללא תוספת קטנה. תוספת זו היא מוצרים ממותגים לאירועים. מוצרים אלו יכולים לכלול מחברות מעוצבות ועוד שלל פריטים שייגרמו לאורחים שלכם להרגיש חלק מהמסיבה, ויישארו איתם גם לאחר האירוע ויזכירו להם את ההנאה והאהבה שהם חשים כלפיכם.

מהם המוצרים המתאימים ביותר למיתוג

כאמור, הוספת מוצרים ממותגים לאירועים יכולה לשדרג את האירוע שלכם. המיתוג יכול לכלול הוספת לוגו של חברה עסקית למפגשי עבודה מפוארים, ברכה קטנה, או פשוט תודה לאורחים ששמחו אתכם. ישנו מגוון עצום של מוצרים שניתן למתג, כאשר הבולטים הם מחברות מעוצבות, כיפות ממותגות ומחזיק מפתחות ממותג. לבחירה בכל אחד מהמוצרים יתרון משלה:

  • כיפות ממותגות: כיפות ממותגות הן מוצר חובה לאירועים בעלי אופי דתי. פעמים רבות חלק מהקהל איננו חובש כיפה, והכנסה של כיפות ממותגות לאירוע יעזרו להם להשתלב בלי להרגיש חריגים, ויהפכו אותם לחלק מהמסיבה.
  • מחברות מעוצבות: מחברות מעוצבות הן מוצר הכרחי לכל מפגש או אירוע עסקי. הן בעצם יוצרות סטנדרט אחיד בין המשתתפים באירוע, מעודדים לימוד ורכישת כלים, ויוצרים זהות משותפת בין העובדים. מחברות מעוצבות לרוב נשארות בשימוש גם זמן רב אחרי האירוע, והן שומרות על המסרים שעברו בו חדים וברורים. ניתן כמובן לשלב מחברות מעוצבות גם באירועים פרטיים, כאשר הקישוטים העדינים שלהם יכולים להפוך אותם לפריט מהמם.
  • מחזיק מפתחות ממותג: מחזיק מפתחות ממותג הוא פריט אשר ניתן להתאים כמעט לכל אירוע. עבור מפגשים מקצועיים אשר מתקיימים בגני אירועים רבים ברחבי הארץ, מחזיק מפתחות ממותג יכול להיות תשורה יפה ושימושית למגיעים, ולשדר מקצועיות של החברה. ניתן כמובן לשלב אותו גם באירועים פרטיים, כולל חתונות, בר מצוות או בריתות, ולהפוך אותו למזכרת שתישאר בשימוש שנים רבות קדימה.

אסור להתפשר על מוצרים מאיכות ירודה

רכישה של מוצרים ממותגים כתוספת לאירוח הרגיל בגני אירועים מחייבת השקעה ורכישה של מוצרים באיכות גבוהה. התפשרות ורכישת מוצר קלוקל, עלולה לייצר את ההיפך מהאפקט אותו רציתם. אם תעניקו מחברות מעוצבות אשר יתפרקו לאחר יום, או כיפות ממותגות נפרמות שהכיתוב עליהן חצי מחוק, אתם עלולים לפגוע ברגשות האורחים שלכם, ולגרום להם להרגיש כאילו לא אכפת לכם מהם. חשוב מאוד לרכוש מוצרים באיכות גבוהה, מספק אמין ומנוסה. רק כך תוכלו להבטיח שהמוצרים הממותגים שלכם ישמשו את האורחים בצורה אולטימטיבית, ושהאירוע שלכם יהיה בלתי נשכח.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
×
Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram