מיתוג מוצרים לאירועים

מיתוג אירועים

חשוב להשאיר מזכרת מהאירוע שלכם

כאשר אנחנו עורכים אירוע בגני אירועים מפוארים, אנחנו משקיעים מחשבה רבה באוכל, בבר המשקאות ובמוזיקה למסיבת הריקודים. אחד מהדברים אשר אנחנו נוטים לשכוח, הוא להשאיר חותם מהמסיבה שלנו, ולהוסיף משהו שייחד אותה לעומת מסיבות אחרות. מדובר בטעות, מאחר וכיום ישראלים רבים חוגגים באותם מקומות, ומקיימים אירועים בעלי מבנה ותוכן דומה. גם אם נחפש המון בין גני אירועים מפוארים, נתקשה למצוא מקום שיהמם את האורחים שלנו ללא תוספת קטנה. תוספת זו היא מוצרים ממותגים לאירועים. מוצרים אלו יכולים לכלול מחברות מעוצבות ועוד שלל פריטים שייגרמו לאורחים שלכם להרגיש חלק מהמסיבה, ויישארו איתם גם לאחר האירוע ויזכירו להם את ההנאה והאהבה שהם חשים כלפיכם.

מהם המוצרים המתאימים ביותר למיתוג

כאמור, הוספת מוצרים ממותגים לאירועים יכולה לשדרג את האירוע שלכם. המיתוג יכול לכלול הוספת לוגו של חברה עסקית למפגשי עבודה מפוארים, ברכה קטנה, או פשוט תודה לאורחים ששמחו אתכם. ישנו מגוון עצום של מוצרים שניתן למתג, כאשר הבולטים הם כוסות ממותגות, כיפות ממותגות ומחזיק מפתחות ממותג. לבחירה בכל אחד מהמוצרים יתרון משלה:

  • כיפות ממותגות: כיפות ממותגות הן מוצר חובה לאירועים בעלי אופי דתי. פעמים רבות חלק מהקהל איננו חובש כיפה, והכנסה של כיפות ממותגות לאירוע יעזרו להם להשתלב בלי להרגיש חריגים, ויהפכו אותם לחלק מהמסיבה.
  • כוסות צ'ייסר ממותגות: כוסות צ'ייסר הם מוצר אווירה הכרחי בכל אירוע צעיר ומרגש. זו מתנה כיפית, קלילה ובעלת אופי צעיר שלרוב גם נשארת בשימוש האורחים שלכם. בשל גודלה הקטן היא קלה לנשיאה בתיק ולא נחשבת מתנה שקשה לסחוב איתך חזרה הביתה.
  • תחתיות ממותגות: תחתיות לכוסות עם מיתוג שלכם הם פריט שצובע את האירוע בשלל צבעים – כמעט מבלי להתאמץ. ישנן אינסוף חומרים, סוגים וצורות לתחתיות ולכן אתם יכולים להתאים אותן במדיוק לסוג האירוע שלכם. מעבר להיותן פריט דקורטיבי – ישנן תחתיות עשויות חומרים עמידים יותר שיכולות לשמש גם כמתנה לאורחים לקחת הביתה! 
  • מחזיק מפתחות ממותג: מחזיק מפתחות ממותג הוא פריט אשר ניתן להתאים כמעט לכל אירוע. עבור מפגשים מקצועיים אשר מתקיימים בגני אירועים רבים ברחבי הארץ, מחזיק מפתחות ממותג יכול להיות תשורה יפה ושימושית למגיעים, ולשדר מקצועיות של החברה. ניתן כמובן לשלב אותו גם באירועים פרטיים, כולל חתונות, בר מצוות או בריתות, ולהפוך אותו למזכרת שתישאר בשימוש שנים רבות קדימה.

ישנן מתנות מקוריות רבות נוספות – אותן תוכלו להתאים במדויק לאירוע שלכם. אתם מוזמנים לספר לנו על האירוע שלכם ואיך אתם חולמים שיראה – אנחנו נעשה הכל כדי להגשים לכם אותו!

אסור להתפשר על מוצרים באיכות ירודה

רכישה של מוצרים ממותגים כתוספת לאירוח הרגיל בגני אירועים מחייבת השקעה ורכישה של מוצרים באיכות גבוהה. התפשרות ורכישת מוצר קלוקל, עלולה לייצר את ההיפך מהאפקט אותו רציתם. אם תעניקו מחברות מעוצבות אשר יתפרקו לאחר יום, או כיפות ממותגות נפרמות שהכיתוב עליהן חצי מחוק, אתם עלולים לפגוע ברגשות האורחים שלכם, ולגרום להם להרגיש כאילו לא אכפת לכם מהם. חשוב מאוד לרכוש מוצרים באיכות גבוהה, מספק אמין ומנוסה. רק כך תוכלו להבטיח שהמוצרים הממותגים שלכם ישמשו את האורחים בצורה אולטימטיבית, ושהאירוע שלכם יהיה בלתי נשכח.

כתיבת תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
×