עטים ממותגים לעסקים

עטים ממותגים

עטים ממותגים- מוצר הפרסום שחייבים להכיר

אם נחשוב רגע על עולם המיתוג שמשתנה ומתעדכן כל הזמן, נבחין כי הרעיון העתיק של עטים ממותגים תמיד נשאר רלוונטי. מדוע? כי עט ממותגת היא מצרך שקיים לכל אחד בתיק – תמיד. היא חפץ קליל ושימושי שבאמת – אי אפשר להסתדר בלעדיו בשום משרד ובית. את כולנו הקיפו כל חיינו עטים ממותגים מכל מגירה בבית, כי אכן מדובר בפריט שתמיד צריך להיות נגיש וזמין ואם העט עובדת – מה טוב!

אז אם אתם מחפשים מוצר פרסום שניתן לחלק כשי ללקוחות מועדפים או כמתנות למשתתפים בכנסים, או לחלופין להעניק חינם ללקוחות במהלך השקות, לא משנה באזיה אירוע – עט ממותגת היא מתנה מושלמת.

עטים ממותגים – כשיעילות ועלות נפגשים

עולם העטים הממותגים הוא כמעט אינסופי! ישנם מאות אם לא אלפים סוגי עטים בשוק כיום ובכל כמה חודשים מגיעים אלינו עוד ועוד עטים מחומרים שונים, בעלי חוד שונה, משקל שונה וכמובן – מחירים שונים. המגוון הרחב מאפשר לכם משחק גדול בעלויות. ישנם עטי פלסטיק פשוטים שתוכלו להזמין ולמתג בזול ולעומתם יש עטים יוקרתיים – כאלה שניתן לחרוט עליהם ברכה ולתת כמזכרת מפוארת מאירוע מרגש. כך שלא משנה מה התקציב שלכם – תמיד תוכלו לבחור ממגוון רחב של עטים שמותאמים במיוחד עבורכם. למחירים הנוחים מצטרפים עוד ייתרונות שיווקיים – מדובר במוצר שיענה עבורכם על צרכים רבים:

  • להעניקו לעובדים במשרד
  • לחלקו למשתתפי כנסים
  • לחלקו כמוצר קידום במבצעי פרסום ושיווק
  • לפנק עובדים או לקוחות מיוחדים – בדגמים מפוארים, בסט עטים ממותג, בעט עם חריטה המגיע בקופסה, או בעט ממותג המגיע יחד עם מעמד שולחני

עט ממותג שאתם מעניקים ללקוחות ומשתתפי כנסים נושא את שם העסק והלוגו שלכם למקומות רבים, ועושה עבורכם עבודת שיווק נאמנה. שימוש במיתוג עטים לפרסום הוא יעיל, אפקטיבי וחסכוני, ולכן מדובר במוצר קידום מבוקש. בחברת מיתוגון מאפשרים לכם לעצב עטים ממותגים לכל מטרה ולכל עסק, באיכות גבוהה ובמחירים נוחים ללקוח.

הדפסה על עטים- לא מתפשרים על איכות

חברת מיתוגון מתמחה בייצור ושיווק מוצרים ממותגים ופונה לעסקים וחברות בכל קנה מידה אפשרי. אנחנו במיתוגון מקפידים לספק לכם לא רק שירות מצוין ומהיר אלא גם תוצר מוגמר איכותי במיוחד. הציוד המתקדם שלנו ושיטות ההדפסה הרבות שאנו עובדים עמם מאפשרים לנו לבצע עבורכם הדפסה/חריטה ברמה המקצועית הגבוהה ביותר. כאשר אתם מזמינים מאיתנו עטים ממותגים אנחנו יכולים להבטיח לכם מוצר איכותי עם לוגו מדויק – בדיוק כפי שרציתם.

עטים ממותגים – איך בוחרים?

כאשר אתם מעוניינים בעטים ממותגים לעסק שלכם, חשוב מאוד לחשוב על התדמית שלכם ועל מה אתם רוצים לשדר. ישנם עטי מתכת חדישים שיתאימו לחברות היי-טק צעירות ועטי מתכת יוקרתיים עם הבלטים שיתאימו לאירועים רישמיים יותר. עטי הפלסטיק יתאימו לחלוקה באירועים המוניים יותר (בשל העלות הנמוכה) וכן הלאה. סוג ההדפסה/חריטה נעשית בהתאם לבחירה שלכם.

אתם בוחרים – אנחנו מתאימים לכם את צורת ההדפסה.

כמות מינימלית להזמנת עטים היא 100 יחידות – בכמות קטנה מזו העלויות גבוהות הרבה יותר ולעיתים לא תתאפשר מכירתם בכמות קטנה בכלל.

כתיבת תגובה

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
×
Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram