ערכה לעובד חדש

ערכה לעובד חדש

כאשר מגייסים עובד חדש למשרד – רצוי מאוד לייצר עבורו ערכת קליטה שתעזור לו להרגיש בבית כבר מהרגע הראשון!

בשנים האחרונות ישנה תחרות בלתי פוסקת בין החברות השונות על עובדים – כל חברה רוצה לקחת אליה את הטובים ביותר ועושה זאת באמצעות: הצעת שכר גבוה, תנאים, אופציות וכן – גם מתנות שוות לעובדים. מיתוג לא רק מעניק לכל עסק זהות וגם יכול לתמוך בהגדלת המכירות והביצועי, אלא גם יוצר אחדות וקירוב בין העובדים שלכם ובין העובד לחברה. עובדים שיקבלו מתנות שוות ומגניבות, ישמחו להישאר בחברה וירגישו שהם מתוגמלים על עבודתם הקשה. בערכות ממותגות ושי לעובד החדש כדאי לחשוב באופן יצירתי. חשוב כל הזמן לחדש, למצוא אפשרויות חדשות למיתוג, באופן שמצליח להטיס את העסק למעלה. נציג לפניכם כמה רעיונות, למוצרים משרדיים, שיעזרו לכם למתג את העסק בצורה טובה, ממש טובה.

  • מחברות ממותגות עם לוגו העסק- 

    אולי בעתיד, לא תהיינה יותר מחברות בעולם. אבל כיום, עדיין ניתן למצוא אותן בכל עסק. כן, גם בחברות ההייטק והטכנולוגיה משתמשים בפנקסים או מחברות ממותגות. למרות שזהו פריט משרדי בסיסי, ואולי בעצם דווקא בגלל זה, שווה להבין מדוע מחברת ממותגת מוצלחת כל כך. הרי היא נמצאת כל הזמן בהישג יד. כותבים בה הערות, משימות, תזכורות, תוכניות עבודה ועוד. לפעמים לוקחים אותה הביתה, כדי להוסיף ולרשום דבר מה. עסקים שמכבדים את עצמם, נוהגים לחלק את המחברת הזאת לעובדים. אפשר גם להעניק אותה כשי ללקוחות. וחשוב לא פחות, להכיר את השדרוגים. למשל, מחברות "ירוקות" גם ממותגות וגם מנייר ממוחזר. או כאלה שמתהדרות בעטיפה או כריכה מיוחדים מאוד, עיצוב יוקרתי ויוצא מן הכלל.

  • עטים ממותגים מתנה קלילה ושימושית- אם את המחברת הזכרנו, אי אפשר בלי להזכיר את הרעיון הכי וותיק למיתוג משרדי. עטים ממותגים – הם כבר היו כאן כשהיינו קטנטנים וגם חלק מההורים עדיין זוכרים אותם. והם כאן בכדי להישאר. בדומה למחברות, אולי עוד יגיע העתיד שבו עטים יהיו מוצג מוזיאוני. אבל ביניים, אי אפשר להסתדר בלעדיהם בשום משרד וגם בבית. הם צריכים להיות נגישים וזמינים. ואיך מקום יותר טוב מהם, בכדי לשאת את פרטי העסק, המיתוג, הלוגו.
  • בקבוק תרמי ממותג- בקבוקים תרמיים כבר ממזמן הפכו להיות חלק מהנורמה החברתית, שדוגלת באקולוגיות ורב פעמיות. בקבוקים תרמיים הם מסוג המתנות הכי שימושיות שניתן לחלק לעובדים. הם הולכים איתנו לכל מקום, משמשים אותו במשרד ומחוצה לו והם לחלוטין סמל סטטוס לעסק. כמובן שישנם בקבוקים במחירים שונים כך שתוכלו להתאים את הבקבוק לתקציב שלכם. כל חברה גדולה היום יודעת – שכל עובד חדש חייב להצטייד בבקבוק אישי ממותג. 
  • חולצות ממותגות- נכון, לפעמים זה מרגיש קצת נדוש ואולי כבר נתתם לעובדים חולצות.. אבל היות ועל חולצות ישנו שטח פרסומי גדול – הן יכולות להתאים לכל סוגי האירועים. תוכלי להכין חולצות עם לוגו העסק אחידות לכל העובדים, אך גם תוכלו להכין חולצות בצבעים שונים לצוותים שונים, כיתובים שונים לאירועים שונים, והדפסות שונות לכל עובד. כי כמה כיף זה לקבל חולצה שמצד אחד נראית בנאלית, אבל מהצד השני מודפס שם העובד. כך ניתן להפוך את המתנה הזו לאישית ולגרום לעובד להרגיש שהוא לגמרי חלק מהקבוצה. 

כל חברה והאופי שלה – כל חברה והערכה שלה

שיטוט מהיר בעמוד הפייסבוק שלנו יראה לכם שיש לנו מגוון כה רחב של ערכות לעובדים חדשים, כל כך הרבה מתנות שונות ומשונות, בנאליות ומקוריות, זולות ויקרות… כל מה שעליכם לעשות זה ליצור איתנו קשר ולספר לנו עליכם. מה אופי החברה שלכם, בכמה עובדים מדובר, מה אתם אוהבים ומה התקציב שלכם. אנחנו כבר נדאג להציע לכם קבלת פנים מושלמת לעובד חדש!

כתיבת תגובה

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
×
Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram