4 מוצרים משרדיים שימתגו לכם את העסק

סט עט ומחברת ממותגים

מוצרים ממותגים מגניבים

מיתוג מעניק לכל עסק זהות וגם יכול לתמוך בהגדלת המכירות והביצועים. כל בעל עסק וותיק יודע את זה: השקעה בשיווק ופרסום ומיתוג אף פעם איננה נגמרת. אי אפשר להחליט בשנה מסוימת לוותר על כך, בלי לראות איך ההכנסות מתכווצות. אך במיתוג העסק גם כדאי לחשוב באופן יצירתי. חשוב כל הזמן לחדש, למצוא אפשרויות חדשות למיתוג, באופן שמצליח להטיס את העסק למעלה. נציג לפניכם 4 רעיונות, למוצרים משרדיים, שיעזרו לכם למתג את העסק בצורה טובה, ממש טובה.

כך הופכים מחברת לרעיון מיתוגי

אולי בעתיד, לא תהיינה יותר מחברות בעולם. אבל כיום, עדיין ניתן למצוא אותן בכל עסק. כן, גם בחברות ההייטק והטכנולוגיה משתמשים בפנקסים או מחברות ממותגות. למרות שזהו פריט משרדי בסיסי, ואולי בעצם דווקא בגלל זה, שווה להבין מדוע מחברת ממותגת מוצלחת כל כך. הרי היא נמצאת כל הזמן בהישג יד. כותבים בה הערות, משימות, תזכורות, תוכניות עבודה ועוד. לפעמים לוקחים אותה הביתה, כדי להוסיף ולרשום דבר מה. עסקים שמכבדים את עצמם, נוהגים לחלק את המחברת הזאת לעובדים. אפשר גם להעניק אותה כשי ללקוחות. וחשוב לא פחות, להכיר את השדרוגים. למשל, מחברות "ירוקות" גם ממותגות וגם מנייר ממוחזר. או כאלה שמתהדרות בעטיפה או כריכה מיוחדים מאוד, עיצוב יוקרתי ויוצא מן הכלל.

נחשו מהו המותג הכי וותיק ששומר על כוחו

אם את המחברת הזכרנו, אי אפשר בלי להזכיר את הרעיון הכי וותיק למיתוג משרדי. עטים ממותגים – הם כבר היו כאן כשהיינו קטנטנים וגם חלק מההורים עדיין זוכרים אותם. והם כאן בכדי להישאר. בדומה למחברות, אולי עוד יגיע העתיד שבו עטים יהיו מוצג מוזיאוני. אבל ביניים, אי אפשר להסתדר בלעדיהם בשום משרד וגם בבית. הם צריכים להיות נגישים וזמינים. ואיך מקום יותר טוב מהם, בכדי לשאת את פרטי העסק, המיתוג, הלוגו.

הרעיון הממגנט לכל משרד

הדבר הכי מבאס בעבודה זה לדעת שהיה רעיון טוב שנצנץ בראש ואז נשכח. מאוד לא נעים לשכוח מסר חשוב שהגיע למנהל או איזו משימה דחופה שפרחה מהראש. בדיוק בשביל זה, כדי לזכור כל מה שצריך, נולדו ניירות או דפי הממו. וזה רעיון מיתוגי, מגנט מעוצב, עם תפסן בקצה. אפשר למקם אותו קרוב לעמדת העבודה, ולהצמיד לשם כל נייר תזכור שרוצים. מגנט ממו שכזה, ממותג לעניין, יוצר גאוות יחידה בכל משרד. ואם לקוח מתעניין, אפשר בהחלט להעניק לו גדג'ט כזה במתנה.

מתאים מאוד: מתאם ממותג למשרד

הרעיון הרביעי למוצר משרדי למיתוג עסקי הינו המתאם. מסביב, הרי יש כל כך הרבה שקעים חשמליים מסוגים שונים. אפשר לומר שבלעדיהם, שום דבר לא יעבוד. מתאם יכול לעזור להפעיל מחשב ועד מזגן, מדפסת ועד רדיו וכל מכשיר סלולר. מתאמי שקעים ממותגים – תודו שזה רעיון מחשמל!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
×
Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram