5 מוצרים ממותגים שכדאי להחזיק בעסק

מוצרים ממותגים הם כלי שיווקי מגוון ושימושי, שניתן להתאימו לצרכיו של כל עסק. בין אם החברה שלכם עוסקת בייצור מוצרים ייחודיים, הענקת שירותים שונים, שיווק, פרסום או ייעוץ פיננסי, ניתן להתאים ולייצר עבורה מוצרים ממותגים מתאימים. בנוסף למוצרים שהם מקדמי מכירות מובהקים, ומיועדים לחלוקה ללקוחות ולמשתתפים באירועים וכנסים, קיימים מוצרים לשימוש יומיומי, שכדאי לכל עסק להחזיק. בשורות הבאות נציג בפניכם מבחר מוצרי נייר ממותגים שיתאימו לכל עסק.

 

פנקסים ממותגים

 

בין אם מדובר בפנקסים לשימושם של העובדים, ובין אם מדובר בפנקסים לשימושם של הלקוחות, ואף לחלוקה  ללקוחות, פנקסים ממותגים הם פריט שכדאי להחזיק בכל עסק. את  הפנקס תוכלו לעצב במגוון סגנונות, ולבחור את העיצוב שישקף בדרך הטובה ביותר את רוח העסק.

 

עטים ממותגים

 

כאשר עסקאות נחתמות בעטים ממותגים הנושאים את לוגו החברה,הן מקבלות גושפנקה מיוחדת. בנוסף, כאשר אתם מעניקים ללקוח עט ממותג, בכל פעם שישתמש בו, יראה את הלוגו שלכם, וכך גם כל מי שיימצא לצידו באותה עת. עטים ממותגים הם שגרירים מצוינים של החברה שלכם כאשר הם נושאים את שמכם ואת הלוגו שלכם לכל מקום בו מבקר הלקוח שלכם, ולכל מקום בו אתם מבקרים.

 

כרטיסי ביקור

 

כרטיס ביקור שעובד הוא כמו סוכן מכירות טוב של העסק שלכם. עיצוב כרטיסי ביקור מיוחדים הוא מלאכת מחשבת, שמטרתה יצירת רושם ומשיכת תשומת ליבם של לקוחות פוטנציאליים לעסק שלכם. כרטיסי ביקור מיוחדים, שמעוצבים בתבונה יבלטו לעיניו של מי שמחפש את המוצר או השירות הייחודי שלכם. מומלץ לשמור תמיד מלאי מספיק של כרטיסי ביקור במשרד, ברכב, ובתיק היד שלכם.

 

מוצרי נייר ממותגים

 

כל עסק מכובד מחזיק מוצרי נייר ממותגים עם לוגו החברה ושם העסק, מה שמבטיח שכל מסמך הנחתם, נערך ויוצא מן העסק יישא את לוגו החברה ושם העסק. בנוסף לרושם המכובד שמוצרי נייר ממותגים יוצרים, הם הופכים את העסק שלכם לנגיש יותר עבור כל מי שעושה איתכם עסקים. בין המוצרים המומלצים : נייר רשמי למדפסת, מעטפות, ניירות ממו, לוחות שנה, ניירות ממו דביקים, סט מוצרי נייר שולחניים, ועוד.

 

מחברות ממותגות

 

מחברות ממותגות הן מתנה מעולה ללקוחות, וכלי עבודה נוח וייצוגי לעובדים. את עיצוב המחברות אתם בוחרים, כולל מידות , צבעים וסגנון, האפשרויות רבות, כולל מחברות ספיראלה, מחברות מנייר ממוחזר, מחברות בכריכה קשה וכן הלאה.

 

מיתוג ושיווק

 

בימינו, כאשר ניתן לרכוש כל דבר מכל מקום, הסוד להצלחה בעסקים הוא שיווק נכון. מוצרי נייר ממותגים מאפשרים לכם לקפוץ על שתי חתונות בבת אחת: לזכות במוצרים פרקטיים לעסק, ולבצע עבודת שיווק מצוינת, והכול באותו מוצר נייר ממותג, אותו תחזיקו בעסק שלכם. זה הזמן לבדוק מהם מוצרי הנייר הממותגים שיעשו את העבודה עבור העסק שלכם.

 

כתיבת תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
×