5 מוצרים ממותגים שלא ידעתם שקיימים

ספל טרמי ממותג | ספלים ממותגים

טכניקות ההדפסה, ההטבעה והרקמה הקיימות כיום מאפשרות לייצר מגוון עצום של מוצרים ממותגים לצורך קידום מכירות. מגוון האפשרויות הרחב מאפשר לכל חברה ועסק לייצר מוצרי שיווק וקידום ממותגים שיתאימו לה ככפפה ליד. עבור מי שטרם התעמק בתחום המוצרים הממותגים, מובאת להלן סקירה של 5 מוצרים ממותגים שלא ידעתם שניתן לייצר.

 

מוצרי היגיינה

 

ניתן למתג מגוון מוצרי היגיינה שיפתיעו אתכם, מתוכם בחרנו ברוח העונה, להציג בפניכם את קופסת הטישיו הממותגת.  בעונות המעבר וכן בעונת החורף, ניתן למצוא כמעט בכל בית חבילות טישיו מוכנות לשימוש, וקופסת טישיו נאה ונוחה היא מוצר מבוקש ושימושי בעונה הקרה. קופסת טישיו ממותגת, הנושאת את לוגו העסק שלכם, וטקסט או תמונה נוספים על פי בחירתכם היא מוצר קידום מכירות מעולה, כזה שמתאים לכל חברה, ויכול להגיע לכל בית.

 

מוצרי אווירה

 

מי לא אוהב מוצרים נאים וריחניים? אם אתם מחפשים משהו עם קצת יותר אווירה, נר ריחני ממותג בצנצנת זכוכית הוא מוצר מצוין. נר ריחני ממותג הוא מוצר נאה וייחודי, שמתאים לאנשים בכל הגילאים, מדובר במוצר שהוא גם נאה, גם מיוחד, וגם שימושי. לבחירתכם מגוון נרות במגוון ניחוחות, ואם אינכם מעוניינים בנר בצנצנת, ניתן לייצר נרות ממותגים בקופסאות פח או בכוסות.

 

כלי עבודה

 

אם אתם מעוניינים במוצר ממותג שימושי לגבר, תמצאו מגוון כלי עבודה שניתן למתג אותם ולהופכם למקדמי מכירות, כמו אולר ממותג, או ערכות כלי עבודה אישיות ממותגות. כאשר אתם מעניקים לאדם כלי עבודה איכותיים ממותגים, מובטח לכם ששם העסק שלכם יישמר בזיכרונו כעסק אמין ומקצועי שכדאי לפנות אליו בשעת הצורך. בין אם מדובר בשי לעובד, או במוצר קידום, כלי עבודה ממותגים הם כרטיס כניסה ישיר לליבו של הלקוח.

 

כלים לבית

 

ניתן למתג כמעט כל כלי, וכולם כבר מכירים את הכוסות הממותגות, אותן ניתן לייצר אישית ולהוסיף הקדשה ליום ההולדת, לגיוס, לשחרור, וכיוצא בזה. אולם, הכוסות הממותגות הן מוצר מוכר ואף מעט נדוש, ולכן בחרנו להציג בפניכם את סיר הבישול הממותג. מתנה שווה ושימושית לכל בית ומטבח, ומוצר קידום מכירות מצוין.

 

מה עם הטלפון

 

איך אפשר לסיים מאמר בנושא מוצרים ממותגים, מבלי להכניס בתוכו איזשהו מוצר שמתאים לטלפון הסלולארי? ובכן, לא נסיים מבלי להזכיר מוצר חביב ביותר – נרתיק ממותג ועמיד במים לטלפון הסלולארי. הנרתיק יגן על הנייד שלכם מרטיבות, הוא בעל סגירה אטומה כפולה, מגיע עם רצועת נשיאה, ומתאים למגוון דגמים של טלפונים סלולאריים.

 

בחירה נבונה

 

כאשר אתם מחפשים את המוצר הממותג האידיאלי עבורכם, חשבו על הקשר בין המוצר לעסק שלכם מצד אחד, ועל קהל היעד שאליו אתם מכוונים מצד שני. בחירת מוצר שמתחבר לעסק שלכם, ועונה על צורך של קהל היעד תהיה הבחירה הנכונה עבור המוצר הממותג הטוב ביותר לקידום המכירות שלכם.

 

כתיבת תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
×