5 סוגי תיקים שאפשר להדפיס עליהם

תיק מודפס

תיקים מודפסים הם אביזר קידום מכירות נפוץ ויעיל, המהווה מתנה שימושית ונאה, ושיטות ההדפסה  המתקדמות הקיימות כיום מאפשרות להדפיס או לרקום על כל תיק. לפניכם חמש דוגמאות לתיקים עליהם ניתן להדפיס לוגו וכיתוב לקידום מכירות, או משפט ותמונה למזכרת מאירוע.

 

הגרסה הספורטיבית

 

תיקי ספורט משמשים אותנו בדרכנו לאימון, ובחזרה הביתה. עבור הספורטיביים שביניכם, ניתן להדפיס על תיקי ספורט. תיק ספורט מודפס הוא אמצעי קידום מצוין, שכן הוא נחשף לעיניהם של עוברי אורח ומתאמנים רבים, לכן תיק ספורט מודפס מומלץ מאוד כאמצעי קידום מכירות. בנוסף, עבור המתאמן תיק ספורט הוא מתנה שימושית ומהנה, והרי זו כל הכוונה, לשלב  שיווק עם הנאה.

 

פינוק אינטימי עם הקדשה

 

מוצר נהדר כמתנה לעובד, למתגייס, לחייל משוחרר היוצא לטיול בעולם הגדול ולכל איש ואישה, הוא תיק כלי רחצה נושא הדפסה אישית. מוצר נוסף בתחום זה הוא תיק איפור לנשים, תיק איפור ותיק כלי רחצה עם הקדשה מודפסת הוא מתנה מהנה ומיוחדת, הן כמזכרת נעימה מאירוע מיוחד, והן סתם לכבוד החיים.

 

תיק גב ממותג

 

הדפסה על תיקי גב משרתת היטב הן צרכי בעל התיק, והן את צרכי המשווק. תיקי גב נמצאים בשימוש אצל רוב האוכלוסייה, החל מתיק לגן עבור זאטוטים, עבור דרך תיקי בית ספר עבור ילדים ובני נוער, וכלה בתיק גב לטיולים ונסיעות עבור בני כל הגילאים. תיקי גב מודפסים נושאים את המסר שלכם למקומות רבים, ומאפשרים לכם לכוון את הקידום של העסק לקהלי לקוחות מגוונים.

 

תיק מחשב עם הדפסה

 

מי אמר שתיקי מחשב צריכים להיות חלקים ומשעממים? ניתן בקלות להוסיף הדפסה צבעונית ונאה לכל תיק מחשב, וכך להפוך את הפריט המשרדי הבנאלי למשהו יותר תוסס ואלגנטי, ובד בבד לקדם את העסק שלכם. תיק מחשב עם הדפסה מביא חיים, צבע ועניין לסביבת העבודה במשרד, וחושף את הלוגו שלכם לעיניהם של אנשים רבים במשך השבוע כולו.

 

תיק ים עם הדפסה

 

גרסת הפאן לכל המשפחה, תיקי ים צבעוניים בתוספת הדפסה של לוגו, מביאים את הפרסום אל שפת הים ואל הבריכה. כל המשפחה נהנית מתיק נאה ושימושי, ואתם נהנים מפרסום איכותי. תיק לים נושא הדפסה יכול גם להיות מזכרת נעימה מאירוע – חתונה שנערכה על שפת הים, חגיגת בר מצווה תוססת, או כל אירוע צעיר וקופצני אחר.

 

חגיגה של צבעים וצורות

 

פירטנו לעיל חמש דוגמאות של תיקים עליהם ניתן לבצע הדפסה, זהו רק מדגם מצומצם משפע האפשרויות הרחב, שיאפשר לכם לייצר תיקים מודפסים עבור מטרות ואירועים שונים. הבחירה על אילו תיקים להדפיס צריכה להיעשות בהתאם לצורך, לתקציב ולמטרה שלכם. עבור כל מטרה יימצא התיק המודפס המתאים. ראו את המאמר הזה כהזמנה לחקור את שפע האפשרויות, ולבחור את התיק המודפס המושלם עבורכם.

 

כתיבת תגובה

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
×